Please use our website in portrait format.

Kariera

W WiCAM

Software-Developer C# .NET

Polska flag

Od 1986 roku firma WiCAM opracowuje i dystrybuuje na całym świecie oprogramowanie CAD / CAM i Nesting dostosowane do optymalizacji, sterowania i automatyzacji obróbki blach CNC, jak również metod produkcji 2D i 2.5D. Naszymi klientami są firmy produkcyjne z całego świata. Sukces zawdzięczamy wysokiej jakości naszych produktów, wieloletniemu doświadczeniu i know-how naszych pracowników.
Zostań jednym z nich!

Dobre połączenia transportowe
Nowoczesne miejsca pracy
Płaskie hierarchie
Elastyczne godziny pracy
Przyszłościowy
Udział w obrotach

Twoje zadania

  • Tworzenie koncepcji i rozwój oprogramowania dla systemów CAD / CAM
  • Tworzenie koncepcja i rozwój niestandardowych rozwiązań specjalnych
  • Rozwój postprocesorów dla maszyn do obróbki blach
  • Przygotowanie specyfikacji i konsultacje techniczne z klientami
  • Uruchomienie oprogramowania u klienta
  • Twórzenie dokumentacji

Profil idealnego kandydata

  • Z powodzeniem ukończył studia informatyczne lub porównywalne szkolenia
  • Doświadczenie w programowaniu
  • C #, Net 4.0 i nowszych
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Dobra znajomość baz danych Windows i SQL
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Umiejętność pracy z zespole
  • Zaletą jest znajomość WPF, Entity Framework, MVVM, S.O.L.I.D i Design

Oferujemy

  • Nowoczesne miejsce pracy z najnowszymi narzędziami
  • Dynamiczny zespół i przyjemne środowisko pracy
  • Płaska hierarchia z krótkimi kanałami decyzyjnymi i komunikacyjnymi
  • Odpowiedzialna praca w firmie odnoszącej sukcesy i zorientowanej na przyszłość

Miejsce zatrudnienia

  • Rotmanka koło Gdańska

Rozpoczęcie pracy

  • w najbliższym, możliwym terminie

Jesteś zainteresowany ?

Czekamy na komplet dokumentów przez e-mail

Aleksander Barański
WiCAM Polska
info@wicam.pl
www.wicam.pl

Kontakt

Więcej miejsc pracy

Currently no jobs available.

    * Pola obowiązkowe

    Kontakt

    ul. Sosnowa 44
    83-010 Rotmanka
    Polska

    Phone: +48 58 305 40 02
    E-Mail: poland@wicam.com

    Aktualności

    WiCAM na targach EuroBLECH 2022 w Hanowerze

    Od 25 do 28 października 2022 WiCAM zaprezentuje swoją aktualną ofertę CAD/CAM/Nesting/Bending/Cloud – oprogramowania dla branży obróbki blach na stoisku E61 (Hala 11).

    WiCAM uruchamia własną platformę e-commerce

    Od tego kwartału producent oprogramowania WiCAM oferuje ustandaryzowane rozwiązanie sklepu internetowego do produkcji blach pod nazwą „offer2order”.

    Wydarzenia

    EUROBLECH 2024

    flag
    22. - 25.10.2024 | Wystawa

    Hall 11 | Booth 11-E61

    Blechexpo 2025

    flag
    04. - 07.11.2025 | Wystawa

    Hall | Booth follows