Please use our website in portrait format.

Kariera

W WiCAM

Software-Developer C# .NET

Polska flag

Od 1986 roku firma WiCAM opracowuje i dystrybuuje na całym świecie oprogramowanie CAD / CAM i Nesting dostosowane do optymalizacji, sterowania i automatyzacji obróbki blach CNC, jak również metod produkcji 2D i 2.5D. Naszymi klientami są firmy produkcyjne z całego świata. Sukces zawdzięczamy wysokiej jakości naszych produktów, wieloletniemu doświadczeniu i know-how naszych pracowników.
Zostań jednym z nich!

Twoje zadania:

• Tworzenie koncepcji i rozwój oprogramowania dla systemów CAD / CAM
• Tworzenie koncepcja i rozwój niestandardowych rozwiązań specjalnych
• Rozwój postprocesorów dla maszyn do obróbki blach
• Przygotowanie specyfikacji i konsultacje techniczne z klientami
• Uruchomienie oprogramowania u klienta
• Twórzenie dokumentacji

Profil idealnego kandydata:

• Z powodzeniem ukończył studia informatyczne lub porównywalne szkolenia
• Doświadczenie w programowaniu
• C #, Net 4.0 i nowszych
• Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• Dobra znajomość baz danych Windows i SQL
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
• Umiejętność pracy z zespole
• Zaletą jest znajomość WPF, Entity Framework, MVVM, S.O.L.I.D i Design

Oferujemy:

• Nowoczesne miejsce pracy z najnowszymi narzędziami
• Dynamiczny zespół i przyjemne środowisko pracy
• Płaska hierarchia z krótkimi kanałami decyzyjnymi i komunikacyjnymi
• Odpowiedzialna praca w firmie odnoszącej sukcesy i zorientowanej na przyszłość

Miejsce zatrudnienia:

• Rotmanka koło Gdańska

Rozpoczęcie pracy:

• w najbliższym, możliwym terminie

Jesteś zainteresowany ?

Czekamy na komplet dokumentów przez e-mail

Aleksander Barański
WiCAM Polska
info@wicam.pl
www.wicam.pl

Kariera w WiCAM

Currently no jobs available.

Kariera

Kontakt

ul. Sosnowa 44
83-010 Rotmanka
Polska

Phone: +48 58 305 40 02
E-Mail: poland@wicam.com

Aktualności

Nowy post procesor dla PENTA Laser

W pierwszym kwartale 2020 WiCAM stworzył nowy post procesor dla aktualnym wykrawarek laserowych firmy PENTA.

Frezowanie za pomocą głowicy wykrawającej Trumpf

Jak dotąd każdy, kto chciał przyspawać coś do powlekanej blachy, nie mógł uniknąć późniejszego ręcznego czyszczenia powierzchni.

Wydarzenia

EUROBLECH 2021

flag
09. - 12.03.2021 | Exhibitions

Hall 11, Booth 61E

Blechexpo 2021

flag
02. - 05.11.2021 | Exhibitions